بازی

doodl jump java دانلود بازی doodle jump برای جاوا

doodle jump java بازی زیبا و مهیجی است که  با کنترل و انجام حرکات زیگزاگ ماهرانه و دقیق دودل این چهارپای عجیب را هدایت می کنید تا بر روی کاغذ شطرنجی بالا و بالاتر رفته، از موانع و سیاه چاله ها جان سالم به در برده، دشمنان پیش رو را با پرتاب بمب هایی که بر روی بینی اش نصب است از بین برده تا در نهایت این سفر پر پرش خود را به اتمام برساند.

 

ادامه مطلب نظر ()
تاریخ : سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 19:58
درباره : بازی ,

Game for java 2 دانلود مجموعه بهترین بازی های جاوا صفحه لمسی

امروزه دیگر کسانی که از تلفن ها همراه با سیستم عامل جاوا استفاده می کنند کم شده و دیگر همه به سوی سیستم عامل پرقدرتی مانند اندروید رفته اند. ولی ما امروز باز هم برای تعداد اندکی از مردمی که از جاوا استفادهه می کنند مجموعه ای از بهترین بازی ها را جمع آوری کردیم تا بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم. در این مجموعه حدود 24 بازی جذاب و بسیار زیبا برای شما جمع آوری شده است که می توانید از دانلود نود و هشت دریافت نمایید. از جمله این بازی ها عبارت اند از بازی پرندگان خشمگین، بازی پر طرفدار و جذاب اساسین، بازی ماشین سواری و… این مجموعه بازی جاوا برای تلفن های همراه با سیستم عامل جاوا و سه رزولوشن 240×320 ، 240×400 ، 480×800 آماده دانلود است. شما می توانید مجموعه 34 بازی جاوا صفحه لمسی را از سایت دانلود 98 دریافت نمایید و روز ها با آن سرگرم باشید.

 

 

 
برچسب ها :
بازی لمسی برای جاوا ,دانلود ,دانلود بازی 3D Extreme 4×4 Off Road برای جاوا ,دانلود بازی Angry Birds Halloween HD برای جاوا ,دانلود بازی Angry Birds in the City برای جاوا ,دانلود بازی Assassins Creed: Revelations برای جاوا ,دانلود بازی Assassins Creed: Revelations برای جاوا صفحه لمسی ,دانلود بازی Classic Happy Lianliankan Around the World برای جاوا ,دانلود بازی FIFA 12 برای جاوا ,دانلود بازی Sweet Water World برای جاوا ,دانلود بازی اساسین برای جاوا ,دانلود بازی انگری بردز برای جاوا ,دانلود بازی انگری بردز برای جاوا لمسی ,دانلود بازی برای جاوا صفحه لمسی ,دانلود بازی جاوا با صفحه نمایش 240x320 ,دانلود بازی جاوا با صفحه نمایش 240x400 ,دانلود بازی جاوا لمسی ,دانلود بازی جدید جاوا ,دانلود بازی فوتبال برای جاوا ,دانلود بازی لمسی با صفحه نمایش 480x800 ,

ادامه مطلب نظر ()
تاریخ : سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 19:57
درباره : بازی ,

Gang Threat Ardor دانلود بازی Gang Threat Ardor برای جاوا

بازی Gang Threat Ardor یک بازی جذاب و مهیج است که امروزه برای تمام سیستم عامل ها طراحی شده است. امروز ما نیز برای شما بازی GTA را برای تلفن های همراه جاوا قرار دادیم. این بازی در اول برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شد و با استقبال شدید مردم رو به رو شدند به طوری که قسمت های بعدی این بازی نیز ارائه شد به همین خاطر این بازی برای پلتفرم اندروید، ios و جاوا نیز منتشر شد. ما امروز نیز این بازی را با دوسایز 176×220 , 240×320 برای شما قرار دادیم حال می توانید این بازی زیبا را با لینک مستقیم و سرعت بالا از سایت دانلود 98 دریافت نمایید.

 

 

 

ادامه مطلب نظر ()
تاریخ : سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 19:56
درباره : بازی ,

Mafia II دانلود بازی Mafia II برای جاوا صفحه لمسی

بازی مافیا یک بازی مهیج و زیباست که در اول برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده بود اما به دلیل استقبال عظیمی که از این بازی صورت گرفت برای سیستم عامل جاوا و سیستم عامل های پرقدرت دیگر مانند اندروید نیز منتشر شد. امروز ما با بازی مافیا 2 در خدمت شما هستیم. این بازی توسط سایت تست شده و یکی از بهترین بازی های جاوا می باشد به طوری که می توان گفت از 5 بازی برتر جاوا مافیا 2 جزو آنان است بلکه شاید هم بازی اول جاوا از همه لحاظ باشد. گرافیک این بازی نسبت به بازی های دیگر جاوا بسیار بالاست و توانایی های خارق العاده ای نسبت به بازی های دیگر جاوا دارد. با این بازی می توانید نهایت لذت را از بازی های جاوا ببرید. مطمئن باشید پس از دانلود و اجرای بازی دیگر به سراغ بازی های دیگر نخواهید رفت. در این بازی شما باید مراحل را پس از یکدیگر بگذرانید تا مرحله آخر بازی سخت و سخت تر خواهد شد. این بازی شباهت زیادی با بازی کامپیوتری آن دارد و مطمئنا این بازی از لحاظ گرافیک جزو برترین های جاوا می باشد. شما می توانید این بازی را با لینک مستقیم و سرعت بالا از سایت دانلود 98 دریافت نمایید و ساعت ها سرگرم این بازی شوید.

 

 
برچسب ها :
Mafia II ,بازی جاوا ,دانلود ,دانلود بازی Mafia 2 برای جاوا ,دانلود بازی Mafia II ,دانلود بازی Mafia II برای جاوا ,دانلود بازی Mafia II برای جاوا صفحه لمسی ,دانلود بازی Mafia II صفحه لمسی ,دانلود بازی Mafia II لمسی برای جاوا ,دانلود بازی Mafia برای جاوا ,دانلود بازی با گرافیک بالا برای جاوا ,دانلود بازی جاوا ,دانلود بازی جاوا با لینک مستقیم ,دانلود بازی جاوا لمسی ,دانلود بازی لمسی Mafia II ,دانلود بازی مافیا ,دانلود بازی مافیا 2 برای جاوا ,دانلود بازی مافیا 2 برای جاوا صفحه لمسی ,دانلود بازی مافیا 2 لمسی برای جاوا ,دانلود بازی مافیا برای جاوا ,

ادامه مطلب نظر ()
تاریخ : سه شنبه 01 مهر 1393 زمان : 19:54
درباره : بازی ,

خبرنامه